Výhody

Platba stravenkami

Akceptujeme všechny druhy platných stravenek stávajícího roku (Sodexo, Ticket restaurant, Le Chèque Déjeuner, Gastro pass). Při tomto typu platby vracíme max. 5 Kč nazpět.

Rozvoz zdarma

Jídlo vám přivezeme po celých Klatovech a okruhu 5 km zdarma. Pokud bydlíte dále a najdete své bydliště na naší rozvozové mapě, budeme vám účtovat pouze ujeté kilometry nad 5 km při ceně 5 Kč/km. Objednávky jsou vyřizovány s maximální rychlostí. V závislosti na jejich množství a dopravní situaci, se doba dodání pokrmů pohybuje mezi 30-45 minutami. V případě zdržení, Vás budeme informovat.

Speciální akce

Nudí vás stále stejné menu ve většině restaurací? Využijte našich pravidelných, tematických akcí a zažeňte hlad stále novými pochoutkami v naší nabídce. Naším cílem je se neustále zdokonalovat, inovovat naše produkty a přinášet zákazníkům maximální gastronomické potěšení v pohodlí domova. Celou speciální nabídku naleznete v sekci "EVENT".

Platba online

Nemáte hotovost doma? Nevadí, u nás můžete platit svou platební kartou online přímo na našich webových stránkách. Pohodlnější nákup jídla už ani být nemůže ;)

Group sale

Pořádáte u vás doma posezení s přáteli a nechcete připravovat občerstvení? Vyberte si z naší bohaté nabídky 5 hlavních jídel a dostanete od nás jedno jako bonus bez placení. Tato akční nabídka lze využít pouze při telefonické objednávce.

9 + 1

Zachovejte nám přízeň a GoodTaste vás odmění. Při první návštěvě od nás obdržíte věrnostní kartu "GT Club Card", kde se budou sčítat vaše objednávky a při každé desáté, obdržíte jako odměnu za věrnost jídlo dle vlastního výběru zdarma. Tuto výhodu můžete využít pouze při telefonické objednávce..